PL/ENG

PASJA

Nasza marka

Marka PETER ZACK istnieje od 2002 roku, jednak działalność związana z obuwiem sięga wiele lat wcześniej - można by rzec, że temat produkcji obuwia od podstaw mamy we krwi.

W ciągu 15 lat produkcji obuwia nabraliśmy doświadczenia i wiedzy, która obecnie pozwala nam na wykonywanie obuwia tak doskonałego, jak Twoje wyobrażenie o nich.
Wiedza na ich temat, ręczne wykonanie i niewielka manufaktura w centrum Polski pozwala nam na dopilnowanie produkcji w każdym jej stadium, a co za tym idzie na utrzymaniu najwyższej jakości.

Buty robimy głównie ze skór włoskich, a naszym głównym produktem jest obuwie męskie klasyczne. Planujemy jednak powiększyć swoją ofertę o obuwie damskie.
Prócz podstawowej oferty, która obecnie dzieli się na kolekcję Business Class oraz Day Off, wykonujemy również buty na zamówienie - kolekcja Made To Order.

Naszym głównym klientem jest klient indywidualny.
Obuwie dopasowane do Twojej stopy dobrane podczas umówionego spotkania, na którym bez pośpiechu możesz wybrać model i kolor oraz rozwiać wszelkie wątpliwości na temat butów, jest obuwiem zapewniającym pełne i komfortowe użytkowanie.

Wykonujemy niestandardowe zlecenia, chętnie spotykamy się z Tobą osobiście oraz pozwalamy Ci na swobodny kontakt z nami przez cały proces produkcji, co przekłada się na zadowolenie i satysfakcję, dzięki czemu chętnie do nas wrócisz.